DESKTOP
TABLET
SMALL TABLET
SMARTPHONE
 

Title

Info

FR NL
 

Nieuws 30 januari

 

Samenstelling bestuur BBVT voor de looptijd 2016-2020

 

Adres van de maatschappelijke zetel: Steenweg op Merchtem 34, 1780 Wemmel

 
 
 

Leden Bureau:            

Adrian Demaku - voorzitter 

Tel.: +32/485740398

adri_d@hotmail.com

Henri Boghe – ondervoorzitter

Tel.: +32/495666757

h.boghe@gmail.com

Veerle Adriaenssens - rapporteur 

Tel.: +32/473916562

veerle.adriaenssens3@yucom.be

Sabrina Dubbeldam - algemeen secretaris 

Tel.: +32/495516986

sabrina.dubbeldam@skynet.be

Albina Demaku - secretaris 

Tel.: +32/486448653

demaku.albina@outlook.com

Isuf Krasniqi - schatbewaarder 

Tel.: +32/497065877

isufkrasniqi@mac.com

Aanvullende bestuursleden:   

Alessandra Decisi

Tel.: +32/497189766

alessandradecisi@yahoo.fr

Charlotte De Keersmaecker

Tel.: +32/477687275

charlotte.de.keersmaecker@telenet.be

Dahlia Irom

Tel.: +32/478225593 

dahlia.irom@skynet.be

Robert May

Tel.: +32/496277374

robert@robertmay.be

Rozemarijn Van Cauteren

Tel.: +32/484402305

rvcauteren@gmail.com 

Susan Verhulst

Tel.: +32/486603929

s.verhulst@svvt.be

http://kbopub.economie.fgov.be/kbopub/toonondernemingps.html?ondernemingsnummer=597625413

 
 
 

Vertel uw collega’s over BBVT

Share on Google+