Samenstelling bestuur BBVT voor de looptijd 2016-2020

Adres van de maatschappelijke zetel: Steenweg op Merchtem 34, 1780 Wemmel

Leden Bureau:            

Adrian Demaku - voorzitter 

Tel.: +32/485740398

adri_d@hotmail.com

Henri Boghe ? ondervoorzitter

Tel.: +32/495666757

h.boghe@gmail.com

Veerle Adriaenssens - rapporteur 

Tel.: +32/473916562

veerle.adriaenssens3@yucom.be

Sabrina Dubbeldam - algemeen secretaris 

Tel.: +32/495516986

sabrina.dubbeldam@skynet.be

Albina Demaku - secretaris 

Tel.: +32/486448653

demaku.albina@outlook.com

Isuf Krasniqi - schatbewaarder 

Tel.: +32/497065877

isufkrasniqi@mac.com

Aanvullende bestuursleden:   

Alessandra Decisi

Tel.: +32/497189766

alessandradecisi@yahoo.fr

Charlotte De Keersmaecker

Tel.: +32/477687275

charlotte.de.keersmaecker@telenet.be

Dahlia Irom

Tel.: +32/478225593 

dahlia.irom@skynet.be

Robert May

Tel.: +32/496277374

robert@robertmay.be

Rozemarijn Van Cauteren

Tel.: +32/484402305

rvcauteren@gmail.com 

Susan Verhulst

Tel.: +32/486603929

s.verhulst@svvt.be

http://kbopub.economie.fgov.be/kbopub/toonondernemingps.html?ondernemingsnummer=597625413

 
Gepubliceerd op
Social media

BBVT B.V.

Beroepsvereniging Beëdigd Vertalers en Tolken
de Biolleylaan 98, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
contact@bbvt.be

 

Bankrekening: BE09 9731 3059 3457
Ondernemingsnummer: BE0597.625.413

 
 
 
 
 
Gebruiksvoorwaarden & Privacy
Copyright 2022 BBVT
Design by Lake-IT