Naar inhoud

Opleidingsnamiddag van BBVT genomineerd voor de LIA's!

De bijscholingsnamiddag voor beëdigd vertalers en tolken georganiseerd door de BBVT op 2 december 2022 is genomineerd voor de Language Industry Awards (LIA) 2022. Deze nominatie is een extra motivatie voor het bestuur om in de nabije en verre toekomst nog meer evenementen voor onze leden (en toekomstige leden) te organiseren.

 

De bijscholingsnamiddag voor beëdigd vertalers en tolken georganiseerd door de BBVT op 2 december 2022 is genomineerd voor de Language Industry Awards (LIA) 2022. De LIA-uitreiking vindt plaats op 16 maart e.k. in Gent.

Steun de Beroepsvereniging Beëdigd Vertalers en Tolken.
Stem op ons evenement via 
https://www.languageindustryawards.eu/nominaties-2022/
"BBVT-bijscholingsnamiddag voor beëdigde vertalers en tolken"

De publiekstemming loopt tot 12 maart 2023.

Bedankt voor uw steun!

Deze nominatie is een extra motivatie voor het bestuur om in de nabije en verre toekomst nog meer evenementen voor onze leden (en toekomstige leden) te organiseren.

 

 

 

Gepubliceerd op
14/02/2023
Sociale media
Copyright 2024 BBVT
Design by Lake-IT